HALLGEIRS MANDAGSSPILL FOR NYBEGYNNERE – STARTER MANDAG 11. APRIL

HALLGEIRS MANDAGSSPILL FOR NYBEGYNNERE – STARTER MANDAG 11. APRIL

 

Dette er en kjempefin anledning for deg som enten nettopp har startet med golf, eller det er lenge siden du har vært på banen. Kom å bli med!

Påmelding til dette gjøres på proshop@golfmanagement.no, du vil så få svar hvilken starttid du er tildelt. Jeg har holdt av starttider fra kl 1657-1753. Påmelding må gjøres før fredag kl 1500 til påfølgende uke. Tidene som ikke er booket i dette tidsrommet innen fredag kl 1500, vil bli åpnet for alle.

Hallgeir, Arild og Lasse står klare til å ta imot dere når dere kommer, de starter dere, og vil så kjøre rundt på banen å veilede dere. Har dere spørsmål underveis i runden, så spør i vei, det er derfor vi har veiledere. Husk å møte opp i god tid før starttiden din. Alle skal spille fra rødt, og vi blir max 3 stk pr flight.

Dette er en del av det gratis fellestreningstilbudet vi har til våre medlemmer, og alle som har betalt spilleavgiften kan delta. Det er ikke mulig å betale seg inn på nybegynnerspillet.

 

Mvh

Monica